Šperky Swarovski

Chcete svou drahou polovičku požádat o ruku, ale nemáte na drahý prsten s diamanty? Nebo chcete jen udělat někomu radost, ale nevíte si rady, kde sehnat levný, ale zároveň kvalitní a originální šperk? Zkuste kvalitní !

Firma Swarovski sice vyrábí bižuterii, ale tato bižuterie je kvalitní, originální a krásná. Tato bižuterie je totiž už řadu let vyráběna pouze na zakázku, to znamená, že si i Vy můžete navrhnout šperk, jaký chcete a firma Swarovski Vám ho vyrobí a můžete si být jisti, že zrovna ten Váš bude originální, protože všechny šperky Swarovski jsou vyráběny ručně a zcela z kvalitních surovin. V nabídce šperků má Swarovski spoustu produktů, jako například náušnice, náhrdelníky, náramky, prsteny, přívěsky, brýle, boty, dalekohledy, pomůcky pro domácnost, a spoustu dalšího, takže si každý vybere to své.

A teď trochu čísel

Šperky Swarovski je na trhu velmi známá firma. O tom se můžeme přesvědčit i na těchto údajích. Počátky firmy sahají až do roku 1862 a dnes zaměstnává více než 25 000 lidí ve více než 40 zemích světa. Firma vyprodukuje více než 300 000 kusů za rok.